ADAT s.r.o. - stavby od základu

STAVBA V PŘÍMÉM PŘENOSUSpolečnost ADAT s.r.o. ve spolupráci s firmou ALTIS CZ připravila zájemcům o kvalitní bydlení 40 nově zrekonstruovaných bytů velikosti 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 a 4+kk. Informace o projektu NOVÁ 300 naleznete na webových stránkách www.nova300.cz.
  • Stavby

  • IT & Služby

  • Interiéry

  • Development

Stavby & Rekonstrukce


Společnost ADAT, s.r.o. je především stavební firma se sídlem v Pardubicích. Zaměřujeme se především na stavbu rodinných domů na klíč, základové desky rodinných domů a průmyslových staveb, dále provádíme rekonstrukce a zateplení domů, bytů, panelových domů a komerčních objektů i fasád a střech. Stavby můžeme předat jak hrubé, tak i na klíč. Používáme tradiční stavební materiál. Naše působnost je zaměřena ve Východních Čechách na Pardubice a okolí, ale realizujeme stavby po celé České republice.

Co nabízíme?

Naše společnost Vám ráda pomůže s vyhledáním vhodného pozemku pro stavbu. Zajistíme získání potřebných vyjádření dotčených orgánů - stavební povolení, projektovou dokumentaci, vyřídíme kolaudaci stavby včetně veškerých revizí a zkoušek. Vypracujeme Vám rozpočet stavby i její časový harmonogram. Firma zajišťuje se svými subdodavateli kompletní vybavení celého objektu, to znamená instalace topení, rozvody odpadů a vody, kanalizace, inženýrské sítě, rozvody elektro. Dále zajistíme obklady, dlažby, sádrokartony, omítky, zateplení, venkovní zámkové dlažby, ploty atd. Zateplení provádíme kontaktním polystyrénovým systémem nebo minerální vatou na všech typech stavebních konstrukcí.

Kvalita a záruka

Na námi několika realizovaných stavbách se Vám snažíme ukázat, že hlavním cílem naší firmy je vysoká kvalita prací, kterou zajišťuje tým vyškolených odborníků ve stavitelství. Stavíme řadové rodinné domky, průmyslové stavby, bytové výstavby . Zajišťujeme přípravu projektů, stavební povolení, umístění stavby (pozemek dle výběru lokality), vypracování studie a záměru stavby, projekce, právní služby, státní úřady, financování a samotnou realizaci stavby… Důležité je, aby byl zákazník spokojený, proto je o stavbě průběžně informován a jsme připraveni s ním řešit případné dotazy či změny, s kterými nás osloví. Předcházíme tím problémům a pozdějším reklamacím.

Rekonstrukce domů a bytů

Důvodů pro rekonstrukci domu je obvykle více. Největší roli zde hraje samozřejmě stav dané nemovitosti a její následná proměna k lepšímu jak po technické, tak i po estetické stránce. V poslední době roste zájem o rekonstrukce původních obytných jednotek, jelikož jejich stav již dávno neodpovídá dnešnímu standardu bydlení. Vždy je potřeba vše řádně prokonzultovat s odborníkem, který navrhne optimální řešení a „hloubku“ stavebního zásahu. Často dochází ke kompletní rekonstrukci nejen interiéru a neméně důležité je provedení nových rozvodů elektřiny, vodoinstalace, topení atd.

Úspora energií

Dalším důležitým faktorem pro rekonstrukci domu jsou stále rostoucí náklady na energie. Vhodně zvolené úpravy domu, spolu s dobře provedeným zateplením objektu, vede k velmi nízkým tepelným ztrátám a tudíž mnohem menším nákladům na topení.

Další služby

Naše firma Vám nabízí rekonstrukce a opravy domů, sádrokartonové konstrukce, omítky, zateplení a sanace fasád rodinných a bytových (panelových) domů. Půdní vestavby a nástavby, výměny krovů + střešní krytiny, vnitřní omítky, podlahy a stropy, klempířské prvky, izolace, dokumentaci.

IT & Služby


Nově najdete v naší nabídce služby týkající se informačních technologií a to jak pro malé a střední firmy, tak i pro domácnosti. Je všeobecně známo, že IT je jeden z nejdynamičtějších oborů vůbec - co ještě v nedávné době bylo považováno za standard se dnes může jevit jako zastaralé.

Správa IT

Jsme schopni zajistit perfektní chod Vaší IT infrastruktury včetně serverů a koncových stanic (PC, notebook, smartphone, tablet). Pokud již máte ve své firmě infrastrukturu zavedenou a nejste spokojeni s jejím současným stavem, rádi Vám zajistíme analýzu současného prostředí a navrhneme změny s ohledem na finanční možnosti Vaší firmy. Součástí naší nabídky je také uživatelská podpora po telefonu či přímo na místě.

Kamerové systémy

Máte obavu o Vaši nemovitost? Rádi byste měli přehled o tom, kdo se pohybuje po Vaší budově? Rádi Vám pomůžeme se zavedením kamerového systému a veškerým nastavením infrastruktury. Pokud používáté chytré telefony (iPhone/Android/WP8), jsme schopni Vám dodat aplikaci, prostřednictvím které můžete sledovat pohyb na všech instalovaných kamerách. Upozorňování na pohyb pomocí e-mailu/SMS, zvuková signalizace či záznam videa jsou samozřejmostí. Další informace o námi realizovaných kamerových systémech naleznete níže.

Kamerový systém - RD Svojanov

Vývoj aplikací & správa webu

Firemní prezentace na webu je dnes již standard. My bychom Vám rádi nabídli možnost rozšířit váš web o aplikace, které mohou usnadnit život Vám i Vašim zákazníkům. Podívejte se na přehled aplikací, které jsme v minulosti realizovali.

Interiéry


Ve společnosti ADAT dobře chápeme, že naši klienti často požadují komplexní přístup k řešení bydlení. Proto jsme do našeho portfolia služeb nově zařadili také realizaci interiérového designu. V současné době spolupracujeme se společností SENSO DESIGN, známe díky TV pořadu Jak se staví sen. Z této spolupráce vzešly úspěšné projekty, jejichž finální podobu můžete vidět na 3D vizualizacích níže.

Domácí wellness

Developerské projekty


Začátkem roku 2012 jsme se rozhodli vstoupit do segmentu developerských projektů. Našim záměrem je výstavba bytových domů, které nabídnou našim zákazníkům kvalitní a zároveň cenově dostupné bydlení. Níže naleznete seznam všech projektů, které jsme již realizovali nebo které v současné době připravujeme.

NOVÁ300

Společnost ADAT s.r.o. spolu se společností ALTIS CZ připravila zájemcům o kvalitní bydlení 40 nově zrekonstruovaných bytů velikosti 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 a 4+kk. Objekt leží v městské části Pardubic - Ohrazenicích, v klidné a velmi žádané lokalitě. Celá budova je zateplena polystyrenovým pláštěm. Jedná o monolitickou stavbu bez jakéhokoli konstrukčního zásahu od doby výstavby domu. Přízemí budovy zajišťuje veškeré technické zázemí objektu. K dispozici zde budou poštovní schránky, sklepní kóje náležející k jednotlivým bytovým jednotkám, kolárna. Pro obyvatele domu je připraveno parkoviště. Oficiální stránky projektu NOVÁ300 najdete na adrese www.nova300.cz.